V jednu chvíli Dominika připravovala v zástěře a bez líčení v kuchyni chlebíčky a vzápětí se z ní stala novodobá Barbarella ve vesmírné lodi.

V jednu chvíli Dominika připravovala v zástěře a bez líčení v kuchyni chlebíčky a vzápětí se z ní stala novodobá Barbarella ve vesmírné lodi. Foto: Martin Hlaváč

Silikonka Mesarošová si odskočila od plotny: Její nárazníky nenechají jednoho muže klidným

Jedno obyčejné odpoledne uspořádala Dominika Mesarošová (36) focení pro vítězku své modelkovské soutěže Adélu Koubovou. Celá akce se uskutečnila v improvizovaném ateliéru zbudovaném přímo v modelčině domě, a tak si silikonová kráska vzala za úkol připravit pro celý tým pohoštění.

„Točila jsem se úplně nenalíčená v kuchyni jen v zástěře. Pak někdo dostal nápad, abych se taky vyfotila," říká Mesarošová. Dominika si nechala udělat jen lehký make-up, oblékla si vypůjčené šaty od Veroniky Machové (31) a výsledek můžete vidět v galerii. Na finálním snímku se podepsala zručnost fotografa Martina Hlaváče i kouzlo Photoshopu.

Dozvěděli jsme se, že v ateliéru dokonce ani nebylo zavěšené skleněné křesílko. „Sedím vlastně ve vzduchu, ale jak se to podařilo nafotit, tak to nepovím, to je obchodní tajemství," culila se modelka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků