Kvůli nahotinkám Verešové je ve zdravotní neschopnosti přední český fotograf. Super.cz

Verešová přiznala, že rajcovní fotky nafotila v malém zahradním bazénku. Zneschopnila přitom fotografa

4. prosince 2013 20:52

Modelka Andrea Verešová (38) vypadá ve svém posledním kalendáři, který křtila včera, nadpozemsky. Proces vzniku fotek ale rozhodně nebyl tak idylický. Super.cz vypátral, že se ve skutečnosti fotilo v malém zahradním bazénku někde na Rakovnicku.

„Prostředí bylo pracovní, bylo brutální. Podařilo se vytvořit dobrou atmosféru a udělat to tam útulné, abychom se všichni cítili dobře," přiznává krušné podmínky Verešová a dodává: „Bylo to několikahodinové focení. Fotilo se to čtyři dny. Od modelky se očekává fotit plavky v Alpách nebo kožichy na Maledivách. Jsem ráda, že jsme to zvládli."

Na samotné dno svých fyzických možností si sáhl i autor fotografií Jan Tůma. „Největším překvapením pro mě ale bylo místo focení – zahradní bazén. Fotil jsem z rampy čtyři metry vysoko nad bazénem,“ vzkázal fotograf.

Přední český fotograf celebrit skončil po náročné práci s pochroumanými zády. Díky své zdravotní indispozici se nemohl zúčastnit ani včerejšího křtu kalendáře. „Obávám se, že proto nepřišel," potvrdila informaci Andrea a dále uvedla: „Několik dní zpátky prý dokonce zkolaboval. Je mi to líto. Honza je profík. Měl by se víc šetřit." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků