Ilona Csáková prozradila recept na dietu. Super.cz

Kouzelná dieta Ilony Csákové: Za 13 měsíců shodila 20 kilo. Víme jak

Zpěvačka Ilona Csáková (50) se o sebe sice vždy starala, přesto měla problém s kily. Zvláště po narození synů se tím dost trápila. Pak si ale řekla dost. "Byl čas se aktivněji zapojit do péče o ducha i tělo," řekla Super.cz, jak to cítila, když přišel zlomový okamžik.

"Začala jsem se cvičením pilates, což je skvělé. Chodím cvičit dvakrát až třikrát týdně a k tomu mám ještě určité cviky, které mám jako domácí úkol," začala vyprávět. "A jsem známá dietářka, různé diety jsou mým celoživotním souputníkem, takže mám samozřejmě novou, kterou jsem konzultovala s výživovým poradcem," pokračovala.

A jaký má tedy recept? "Odbourávám veškeré cukry ze stravy. Většinou jím jen bílkoviny a zeleninu, různé druhy, kde je minimum cukrů. Dá se to, ale je to náročné na hlavu. Musíte si to hlídat, připravovat, co budete jíst. Ale výsledky jsou opravdu zaručené," popsala zpěvačka nejen nám, ale i travesti umělci Pitymu, který ji na svých představeních imituje a kterému křtila jeho salon krásy. Pitymu totiž dost narostlo bříško.

Vypořádat se s dietou Ilona dokáže, i když připravuje jídlo svým třem chlapům. "Prostě ochutnávám jen do chvíle, než se jídlo zahustí," krčila rameny. Ilona se raduje i z toho, že se konečně pustila do obměny šatníku. "Konečně mám radost, když si zkouším nové věci před zrcadlem," dodala zpěvačka, která je se svým tělem nyní velmi spokojená. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků