Eva Krejčířová tančí s Ondřejem Brzobohatým.

Eva Krejčířová tančí s Ondřejem Brzobohatým. Foto: archiv ČT, Michaela Feuereislová

Táňo, koukej: Sexy tanečnice Krejčířová dráždí Ondřeje Brzobohatého výstavními silikony

Ondřej Brzobohatý (38) to na tanečním parketu StarDance rozjíždí po boku temperamentní blondýnky Evy Krejčířové, která publikum oslňuje nejen svým tanečním uměním, ale i ženskými zbraněmi první kategorie.

Zlí jazykové, kteří tvrdí, že Ondřej Brzobohatý v zákulisí StarDance žárlí na svou partnerku a soupeřku v jednom Taťánu Kuchařovou, jež laškuje se svým tanečním partnerem Janem Onderem, musí zbystřit. Populární hudebník se rozhodně nenechá zahanbit a na půvabné Evě, samozřejmě ve vší počestnosti, může oči nechat.

Všímavému divákovi navíc nemohlo ujít, že se sličná tanečnice chlubí vskutku výstavními, byť silikonovými ňadry. Ty v sobotu večer nechala vyniknout v odvážných, sexy šatech v rytmu žhavého tance čača. Krejčířovou umělá ňadra zdobí už několik let a jak se zdá, je s nimi nadmíru spokojená.

„Eva si prsa nechala zvětšit už před lety, aby si zvýšila sebevědomí, vůbec se tím netají, a jak je vidno, moc jí to sluší,“ řekl Super.cz zdroj ze zákulisí StarDance. Uvidíme, v jakých odvážných modelech nám sympatická tanečnice předvede své silikony příště. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků