Josef Rychtář čeká na svůj další osud. Skončí ve vězení?

Josef Rychtář čeká na svůj další osud. Skončí ve vězení? Michaela Feuereislová

Manžel Bartošové by se měl třást strachy. Soudci mají dokonalý plán, jak ho poslat za mříže!

Manžel Ivety Bartošové (✝48) Josef Rychtář (63) si již dnes v úterý měl vyslechnout rozsudek kvůli údajným výhrůžkám své exmanželce, její advokátce a také kamarádce. Jenže k tomu nedojde. Soud jednání odročil na neurčito, ale jen z důvodu, aby mu mohl dát v budoucnu pořádný flastr!

Důvodem je to, že v druhé trestní věci občas velmi prudkého říčanského podnikatele probíhá odvolání Rychtáře. Tomu se nelíbila podmínka, kterou dostal za údajné brutální zmlácení své bývalé ženy, a tak se obrátil na vyšší soudní instanci. A než bude tenhle případ pravomocně rozhodnutý, druhý soud v žádném případě neskončí.

„Je to odloženo na neurčito, neboť soud musí přihlédnout k pravomocnému rozsudku první věci a pak případně obviněnému udělit souhrnný trest, uzná-li ho vinným. Dvě podmínky zkrátka dostat nemůže,“ naznačuje náš dobře informovaný zdroj blízký justici, že ve finále by Josefu Rychtářovi oba skutky mohly vynést život za mřížemi. Jak si v tom případě poradí se životem Iveta Bartošová, která neumí být v žádném případě ani na sekundu sama, to zůstává ve hvězdách.

Kromě toho muži, nadneseně řečeno, hrozí za pár trestných činů v Itálii také galeje na Sicílii

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků