David Gránský a Markéta Micková v Kameňáku 4

David Gránský a Markéta Micková v Kameňáku 4 Foto: Kameňák 4

Ňadérka v rozpuku: Zpívala s Gottem, teď v Kameňáku v tvrdé sexuální scéně ukázala hrudníček

Je to vůbec ještě film přístupný mládeži, nebo by ho měli později v půjčovnách zařadit do sekce pro dospělé? Kameňák 4 se čím dál tím víc ukazuje jako prošpikovaný nahotou a sexuálními scénami. Jednu z nich má i pohledný zpěvák a hvězda Gymplu s (r)učením omezeným David Gránský. Předstírá drsný sex se zpěvačkou, která spolupracovala i s Karlem Gottem. A je to vážně silný zážitek!

David má sympatickou přítelkyni Nikolu, která musela trpně přenést přes srdce, co vše Gránského profese vyžaduje. Ten je doteď z natáčení na větvi.

„Byla to moje první postelová scéna a rovnou takhle tvrdá. V Kameňáku se vsadím se spolužáky, jak dlouho vydržím v přítelkyni, když jí řeknu, že jsem měl sex s její sestrou. Jako by bušit do cizí holky bylo pro mě o to těžší, že ta moje seděla venku a čekala, než natočím tuhle šílenost. Ale neměla s tím žádný problém, ví, že je to má práce,“ řekl Super.cz doteď překvapený představitel Speeďáka.

Jeho postelovou partnerkou byla Markéta Micková, zpěvačka, která před lety vyhrála Rozjezdy pro hvězdy a zazpívala si i duet s Karlem Gottem.

„Příkaz od Markéty i od režiséra zněl, že ji musím co nejrychleji přikrýt, aby z ní nebylo moc vidět. Tak jsem ji rychle povalil na postel a zalehl,“ vysvětlil vznik scény představitel floutků. Podobných scén se prý máme dočkat i v Gymplu. Jenže mnohem jemnějších.

„To ale budu mít nějaké romanťárny, nic drsného, takže to bude pohoda. Tohle bylo ale trochu odvážnější, to už asi nepřekonám,“ dodal David Gránský. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků