Ondřej Brzobohatý s cenou TýTý.

Ondřej Brzobohatý s cenou TýTý. Michaela Feuereislová

Víme první: Ondřej Brzobohatý má akutní zdravotní problémy: Ruší představení v divadle!

Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý (36) má vážné zdravotní problémy. Brzobohatý se dnes krátce před pátou hodinou odpoledne omluvil z divadelního představení a jeho fanoušci tak museli svléknout šaty a zůstat doma.

"Dnešní představení Hudebního divadla Karlín je zrušeno. Z důvodu akutních zdravotních obtíží Ondřeje Brzobohatého, hlavního představitele amerického muzikálu Vražda za oponou, je Hudební divadlo Karlín nuceno zrušit dnešní večerní představení," řekl Super.cz tiskový mluvčí divadla Tomáš Matějovský.

Podle našich informací má Brzobohatý velké bolesti, dostal utišující injekce a léky a má nařízený klid na lůžku. Zjišťujeme pro vás podrobnosti. Páteční představení už by snad nemělo být ohroženo.

"Vstupenky na dnešní přestavení budou měněny, případně vráceno vstupné v místě nákupu vstupenek. Páteční termín ani sobotní derniéra nejsou v tuto chvíli ohroženy," dodal Matějovský. 

Gabriela Wolfová Super.cz


Veronika Freimanová

Veronika Freimanová Foto: FTV Prima

Nádhera: Čerstvě vdaná Veronika Freimanová poprvé ukázala snubní prsten

Veronika Freimanová (63) poprvé ukázala snubní prsten. Hvězda seriálu Cesty domů řekla své "ano" v září architektovi Vladimíru Boučkovi po tříletém vztahu na píseckém zámku a nyní konečně předvedla krásný jednoduchý prsten z bílého zlata.

Herečka ho ukázala v jednom pražském obchodním centru, kde propagovala charitativní kampaň Měsíc v růžové, která má podpořit prevenci proti rakovině prsu. Veronika je tváří projektu. A nejen to. Dokonce propůjčila svůj hlas telefonní lince.

A občas dokonce telefony zvedá. „Co se týče rakoviny, čas je luxus. Pokud někomu lékaři diagnostikují rakovinu prsu, ale i jakýkoliv jiný nádor, je potřeba okamžitě jednat, protože někdy můžou být důležité ne týdny, ale i dny. Jsem ráda, že jsem svou tvář propůjčila telefonní lince, na níž se kdokoliv může ohledně rakoviny obrátit o pomoc. Jako tvář této linky jsem i zvedala telefony od volajících, absolvovala jsem pochod proti rakovině prsu, snažím se tuto linku a její záslužnou činnost medializovat," prozradila herečka. 

Gabriela Wolfová Super.cz


Časová osa článků
Lucka Vondráčková v odvážném outfitu v klipu „Co s tou touhou“.

Lucka Vondráčková přiváděla do varu několikatisícový dav: Koukněte, jak skotačí na pódiu

Mohlo by se zdát, že když Lucie Vondráčková (39) odjela s rodinou do Kanady, tak se vzdává práce a pouze odpočívá, ale opak je pravdou. Zpěvačka připravila ještě před odjezdem pro své fanoušky nový klip, který skvěle zachycuje atmosféru jejího turné, jež proběhlo v červnu. Lucčini fanoušci, kteří neměli možnost vyrazit na její koncert s Michalem Davidem (58), si tak díky tomuto klipu přiblíží atmosféru velké show.

Popová princezna se vrátila ke své oblíbené písni ’Co s tou touhou’ z alba Oheň a přidala k již existujícímu oficiálnímu klipu ještě jeden bonusový, který je sestřihem záběrů z koncertu v kombinaci se zcela novými exkluzivními záběry z nového natáčení ve studiu. Zde s tanečníkem Radkem Fišerem předvádí svůj taneční talent a hlavně nadhled a ironii, která je v popovém světě vzácná. Tak vzniklo video, které má atmosféru koncertu, ale nabízí i bonusy, jež fanoušky potěší.

„Před vydáním živého dvd z koncertního turné Hittour jsme ještě před mým odletem sestříhali menší lahůdku. Je pro všechny, kteří na koncertě byli, i pro ty, kteří jít chtěli, ale nestihli. Chtěla jsem zachytit atmosféru koncertu i tanečního zákulisí. Mám totiž na jevišti nejradši momenty, kdy se něco nepodaří a nastupuje improvizace. Teprve tam pro mě všechno začíná," říká Lucka. 

Jiří Čeladník Super.cz


Časová osa článků
Charlie Straight - Tiger In Your Heart Video: archiv Mattoni

Exkluzivně: Podívejte se na ukázku zbrusu nového videoklipu kapely, která se loni stala Hvězdou internetu

Oblíbená brit-popová kapela Charlie Straight si z loňského ročníku ankety Český slavík odnesla ocenění Mattoni Hvězda internetu, která byla udělena vůbec poprvé v historii ankety.

Kapela vyhrála sto tisíc korun, které investovala do natočení povedeného videoklipu k písničce Tiger In Your Heart. Ukázku ze zbrusu nového klipu si exkluzivně prohlédněte v našem videu.

Skupina ve složení Albert Černý (zpěv), Michal Šupák (klávesy), Johnny Cienciala (baskytara) a Pavel Pilch (bicí) získala v anketě více než 130 tisíc hlasů.

„Těch sto tisíc korun nám na natočení klipu akorát stačilo, doufám, že se fanouškům bude líbit,“ přejí si kluci z kapely. Zda Charlie Straight přidají do své sbírky další úspěch v Českém slavíkovi, se dozvíme už v sobotu 23. listopadu, kdy se pod moderátorskou taktovkou Jana Krause koná ve Státní opeře Praha slavnostní vyhlášení výsledků jedné z nejstarších hudebních anket. 

Anna Veškrnová Super.cz


Časová osa článků
Miro Šmajda vyjádřil svůj názor na rádia a televize. Video: Miro Šmajda

Skandální video plné vulgárních gest i náznaků kopulace: Blonďatá zpěvačka Šmajda vyšpulila holou zadnici

Bývalý romantik Miroslav Šmajda (30) se asi zbláznil! Nějak nevydýchal, že jeho písničky se nehrají v rádiích a klipy s jeho songy neběží v televizích a se všemi „drzouny“, kteří z něj nedělají ještě slavnějšího, se rozhodl vyřídit si účty. Natočil skandální videoklip plný obscénností, v němž s kluky z kapely vyšpulil na fanynky holý zadek. Podívejte se sami, čím se nyní „blonďatá zpěvačka“ snaží prorazit!

„Lidi z talentových soutěží nehrajeme! Cože? Ježíši, ten blonďák, co se pořád řeší, jaký má vlasy? Jeho hudba je moc tvrdá, jeho hudba je moc měkká! Podobné věci slýchám už tři roky od lidí, kteří ovlivňují, kdo bude v našem malém českém rybníčku hvězdou a kdo si v rádiu či v televizi ani neškrtne,“ řekl Super.cz Šmajda, co ho ke klipu Bullsh*t vedlo.

Podle něj se v rádiích převážně hrají pitomosti a o muzikantech si novináři dovolují psát v jiných souvislostech než o jejich hudbě. Proto si usmyslel, že si to se všemi vyřídí a má pocit, že to pojal humorně.. Opravdu?

„Klip je sestříhán z live koncertů, které proběhly v rámci jarního a letního turné. Kromě záběrů z pódia necháme lidi nahlédnout i do zákulisí. Celá kapela se dobře bavíme nejen při hraní, ale i před ním či po něm. Házení lidí do záchodu, vystrčené holé zadky, sexuálně explicitní scénky i gesta – to všechno tam uvidíte,“ slibuje Šmajda a má pravdu. Jen je otázka, co na to řeknou fanynky jeho romantických songů. 

David Zápal Super.cz


Časová osa článků