Felix Slováček odmítá do Bartošové investovat své vlastní peníze.

Felix Slováček odmítá do Bartošové investovat své vlastní peníze. Michaela Feuereislová

Iveto, ty popleto! Bartošová plánuje koncert se Slováčkem, ten o tom ale neví

Iveta Bartošová (✝48) na koncertě ve Vlašimi snědla asi hodně divnou rybičku, po níž dostala hroznou halucinaci! Novinářům totiž po vystoupení řekla, že plánuje velký návrat na scénu a neustále opakuje, že má přichystaný koncert s bandem Felixe Slováčka a že se chystá další vzájemná spolupráce. Jenže Slováček s ní nepočítá. „Od ledna jsme spolu nic pracovního neprobírali,“ prozradil Super.cz známý saxofonista.

Právě v lednu se měl uskutečnit odložený vánoční koncert Bartošové. Ten původně měla zajistit a zafinancovat dnes již zaniklá televize Pětka, která se s pěnicí bohužel ve zlém rozešla, a vzájemně se pak její manažeři obviňovali s tím Ivetiným z toho, kdo za to může.

Přestože se ale objevily zprávy, že podle Slováčka by Iveta koncert nezvládla, on to odmítá. „To jsem nikdy neřekl. To je nesmysl. Klidně s ní znovu budu spolupracovat, dodám jí na koncert band, sebe, sbor a nastuduji to, ale musí se o to postarat někdo jiný, kdo to zaplatí a prodá si lístky. To já dělat nebudu, nemám na to čas. Ale v žádném případě ji nezavrhuji. Naopak s ní hrozně rád něco udělám, ale musí si najít pořadatele,“ uvedl Felix.

Těžko si však představit sebevraha, který by šel do takového rizika a riskoval miliónové ztráty u pracovně dost nespolehlivé dámy, která dnes sice vypadá v pohodě, ale za pár dnů u ní vše může být jinak.

Sám Slováček chystá vánoční vystoupení v pražské Hybernii, uvede tam i dvě písničky, které dřív nazpívala Bartošová se Sepéšim. Kolegyni ale nepozval. „Nepočítal jsem s tím, že by tam byla. Je to rodinný koncert, točí se to kolem mě, Dády, syna Felixe a dcery Aničky. Ty písničky tam zazní, ale od dětí. To je celé,“ dodal pro Super.cz Felix Slováček. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků