Brooke Mueller na policejním snímku z roku 2011, kdy byla zatčena za držení drog.

Brooke Mueller na policejním snímku z roku 2011, kdy byla zatčena za držení drog. Profimedia.cz

Exmanželka Charlieho Sheena Brooke Mueller fetuje na videu. Kvůli drogám jí sebrali dvojčata

Bývalá manželka Charlieho Sheena Brooke Mueller je ještě problémovější než alkoholovými aférkami a sexuálním apetitem proslulý Sheen. Šestatřicetiletá občasná herečka, která lítá až po uši v drogách, absolvovala už na dvacítku léčení. Výsledky jsou však nejisté, a tak je možné, že definitivně přijde o čtyřletá dvojčata, která se Sheenem má.

Přitížit jí může i video, které nedávno přinesl server RadarOnline. Mueller na něm kouří crack. Natočil jej nejspíš letos v květnu u ní doma sám dealer, který nyní nahrávku prodal médiím. Nedlouho poté Brooke putovala na psychiatrii a další čtyřměsíční léčení. Brooke, která údajně na cracku ujíždí i čtyřikrát do týdne, už musela za kokain prošustrovat jmění. I na videu je slyšet, jak říká: „A kde je ten krystal? Dala jsem ti 1500 dolarů!“

Mueller se už snažila závislosti zbavit v Orange County a nyní v léčebně v Betty Ford Center. Podle blízkého zdroje si je vědoma, že by mohla o své chlapce Boba a Maxe definitivně přijít. Zatím je má v péči Sheenova předešlá manželka a kamarádka Mueller Denise Richards, jež má s hercem sama dvě dcery. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků