Petra Faltýnová

Petra Faltýnová Foto: Michaela Feuiereislová, super.cz/profimedia.cz

Takhle provokuje nejen Mareše: Potěšte své zraky pohledem na hříšnou Petru Faltýnovou a její nej fotky s odhalenými ňadry

Modelka a přítelkyně Leoše Mareše (46) Petra Faltýnová (44) rozhodně nepatří k žádným stydlivkám. Na módních přehlídkách i večírcích se pravidelně objevuje v hodně odvážných modelech, které pokaždé upoutají tu největší pozornost.

Už několikrát vystavila na odiv svá ňadra i s bradavkami a dostala tak do rozpaků nejednoho muže. Naposledy svá prsa bez podprsenky hrdě nastavila objektivům fotoaparátů na přehlídce spodního prádla Top Secret, kterou moderoval Leoš Mareš, jenž se nemusí bát, že by ho snad sličná Petra omrzela.

Ta totiž, jak se zdá, vypadá sexy snad za každých okolností a svého partnera umí jistě pořádně přivést do varu. Bradavka jí ostatně z různých outfitů vykukovala už několikrát, o čemž se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

A Faltýnová se na rozdíl od jiných modelek nemusí stydět ani za svůj vypracovaný zadeček bez sebemenšího náznaku celulitidy, jenž by jí mohly závidět i mnohem mladší krásky. Leoš se zkrátka v ženách vyzná a umí si vybrat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků