Taťána Makarenko si zadělala na pořádný malér.

Taťána Makarenko si zadělala na pořádný malér. Michaela Feuereislová

Trestní oznámení na Taťánu Makarenko. Policie si na ni posvítí kvůli vraždě

Ta to ale vymňoukla! Modelka Taťána Makarenko (32) si pustila pusu na špacír a tak teď bude pykat! V rozhovoru s jednou redaktorkou bývalou manželku svého přítele Vlaďku Erbovou (40) nepochopitelně obvinila z plánování nájemné vraždy. Ta si ale podobné věci rozhodně nenechá líbit a posílá na ni policii!

„V návaznosti na uveřejněné články v médiích týkají se mé klientky paní Bahenské (Erbové – pozn. red.) vám tímto sděluji, že vyjádření paní Makarenko vnímá má klientka jako zcela lživé a hrubě urážející, a to nejen vůči ní samé, ale i vůči své dceři, jakož i vůči své rodině. Má klientka je nucena se takovýmto projevům právně bránit a tedy již dnešního dne učinila první právní krok, kdy podala trestní oznámení,“ sdělil Super.cz advokát Vlaďky JUDr. Alexander Király.

A Makarenko se asi těžko bude dokazovat, že Erbová měl někoho k vraždě navádět. Navíc za svou prostořekost možná zaplatí i slušnou pálku. Erbová totiž chystá i žalobu, v rámci které bude chtít finanční odškodnění.

„Případná soudní řízení týkající se ochrany osobnosti, jakož i náhrady způsobené škody, budou následovat,“ doplnil právník. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků