Angelina s Bradem se prý konečně vzali...

Angelina s Bradem se prý konečně vzali... Profimedia.cz

Angelina Jolie a Brad Pitt se údajně vzali na Boží hod vánoční v Karibiku

Děti a Angeliny Jolie (46) dostali na Boží hod vánoční dárek, po němž touží už dlouho. Jejich tatínek a maminka se stali manželi. Podle neověřených zpráv si hollywoodský pár vyměnil manželský slib 25. prosince na karibských ostrovech Turks a Caicos, kde pobývala rodina s dvěma tucty příbuzných.

„Hollywoodský super pár se zřejmě vzal při intimním obřadu na Turks a Caicos,“ píše britský Daily Telegraph.

Vánoce i Silvestra a Nový rok strávili Brad s Angelinou, dětmi a dalšími příbuznými v soukromé rezidenci na Parrot Cay. Dům jim zapůjčila majitelka a slavná návrhářka Donna Karan.

Spolu s Bradem byli na ostrovech také jeho sourozenci Doug a Julie i rodiče Jane a William Pittovi. Proto se začalo o svatbě spekulovat už kolem Vánoc.

Do sňatku nutily hollywoodský pár jeho děti – jedenáctiletý Maddox, devítiletý Pax, sedmiletá Zahara, šestiletá Shiloh a čtyřletá dvojčata Vivienne a Knox. Pitt na konci listopadu promluvil o chystané svatbě, protože se údajně na to neustále ptají nejen novináři, ale také jejich potomci: „Moje děti na mě tlačí mnohem víc a je to něco, co bych chtěl stihnout ještě za jejich života, ale také mám pocit, že ten čas musí dozrát a přijít… Ten čas je blízko. Bude to brzy. Cítím to velmi dobře.“

Brad je ženatý podruhé. První manželku opustil v roce 2005 právě kvůli Angelině. Ta je vdaná potřetí. Před Bradem byla manželkou Jonnyho Leea Millera a Billyho Boba Thorntona. 

Famous


Časová osa článků