Valentina Volopichová je vážně kost.

Valentina Volopichová je vážně kost. Michaela Feuereislová

Z její krásy vás bude přecházet zrak: Tahle půvabná dvacetiletá brunetka je nevlastní dcerou Andrey Verešové

Manžel modelky Andrey Verešové (41) Daniel Volopich se může pochlubit nejen krásou své ženy, ale také půvabem své dcery Valentiny, kterou má se svojí první manželkou, bývalou modelkou Brigitou Volopichovou. Valentina je vážně kočka, a nejen to! Je také velmi úspěšnou sportovkyní.

Valentina Volopichová je závodní lyžařkou a sklízí velké úspěchy. Několikrát vyhrála Mistrovství republiky, pravidelně se umisťuje také na Mistrovství světa. Poprvé mezi žactvem skončila na pátém místě, už když jí bylo dvanáct let.

Kvůli sportovní vášni není moc večírkový typ. Po dlouhé době si užila mejdan v Karlových Varech. "Alkohol skoro nepiji, to by při sportu ani moc nešlo. Dneska je to výjimka. Trošku to tady s kamarádkou roztáčíme. Nemám v alkoholu natrénováno, takže moc nevydržím. Ale zítra mi asi bude pěkně špatně," řekla Super.cz s úsměvem krásná Valentina.

Do Karlových Varů přijela s kamarádkou, modelkou Simonou Dvořákovou - přítelkyní Tomáše Topolánka. "Tátovi jsem to ani neříkala. Pěkně koukal, když mě tady viděl," usmívá se Valentina. "Po Varech zase bude jen sport a sport. Prioritou je olympiáda," dodala krásná brunetka. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků