Adam Mišík má být nový Justin Bieber.

Adam Mišík má být nový Justin Bieber. Michaela Feuereislová

Dámy, buďte v pozoru: Tenhle fešák je český Justin Bieber. Neuhodnete, čí je to syn

Na karlovarském festivalu se pohybuje tajemný mladík, který se schovává pod kapucí. Zrzavý klučina ale není žádný náhodný návštěvník ani student s batůžkem. Super.cz zjistil, že jde o syna české hudební legendy Vladimíra Mišíka. Teprve šestnáctiletý Adam má prý před sebou velkou budoucnost.

Adam začínal jako herec už opravdu v raném věku sedmi let, kdy debutoval v Krásce v nesnázích režiséra Jana Hřebejka. Kromě toho se ale intenzivně věnoval tanci a zpěvu, účinkoval jako imitátor Michaela Jacksona.

Poté vystupoval s indie kapelou The Colorblinds, kde hrál i na kytaru, a mohli jsme ho vidět třeba na festivalech Rock for People, United Islands nebo na vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně.

Letos nastupuje sólovou dráhu a jeho vydavatelství v něm vidí českého Justina Biebera. Má za sebou singl Tvoje světy, připravuje sólovou desku a podle odborníků má nakročeno na slibnou kariéru. A holky na festivalu, včetně známé herečky Terezy Voříškové, po něm navíc opravdu dost pokukovaly. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků