Tyson Beckford v roce 1996 a dnes.

Tyson Beckford v roce 1996 a dnes. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vzpomínáte na snědého krasavce z hitu Toni Braxton? I po 17 letech vypadá stejně skvěle

Největší hit zpěvačky Toni Braxton (45) Un-break My Heart dojímal v polovině 90. let posluchačky po celém světě. Ty se přitom se zalíbením dívaly i na klip, v němž po boku Toni okouzloval charismatický americký model a herec se senzační figurou Tyson Beckford. Tehdy mu bylo sladkých šestadvacet, ale i dnes, jako zralý dvaačtyřicátník neztratil nic ze svého šarmu a svalnaté muskulatury.

Beckforda sice hned na začátku klipu z roku 1996 srazí z motorky auto, ale Toni se k němu jako ke své lásce vrací ve vzpomínkách a ty jsou skutečně ženskému oku lahodící. V Tysonovi se totiž mísí geny otce Afroameričana s panamskými kořeny a matky s rodiči původem z Číny a Jamajky.

Modelingovou kariéru Tyson odstartoval v roce 1992, kdy si jej vyhlédl agent přímo na ulici v New Yorku. O rok později už byl hlavní tváří pánské kolekce značky Ralph Lauren. V roce 1995 jej stanice VH1 vyhlásila ‚Mužem roku‘ a časopis People jej zařadil mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Tyson poté prošel i řadou reality show a moderoval nebo mentoroval modelingové soutěže. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků