Danková vypadá lépe, než když se před lety objevila poprvé na obrazovce.

Danková vypadá lépe, než když se před lety objevila poprvé na obrazovce. Foto: LaserPlastic

Věřili byste tomu, že mladistvě vypadající Dankové bude za rok padesát? Prozradila nám recept na elixír mládí

Inteligentní, elegantní, sebevědomá. Tak se Pavlína Danková (58) zapsala do povědomí diváků, když je hájila v boji proti úřadům v Občanském judu. Z televizních obrazovek Pavlína zmizela po třinácti letech vysílání pořadu a nyní funguje jako šéfka komunikace největšího českého zdravotnického zařízení FN v Motole. Dnes vypadá ale sympatická pohodářka lépe, než když se objevila poprvé na obrazovce. Danková nepopírá, že by za její mladistvou tvář bez vrásek mohla jen dobrá genetická výbava.

„Patřím k tomu typu žen, které o sebe pečují, ale vždycky to tak bylo. Ať už mi bylo dvacet nebo čtyřicet. Pokud jde o plastické operace, zatím jsem se jim úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky,“ přiznává drobná blondýnka a dodává, že ani postavu nemá zadarmo.

„Začala jsem běhat a dost mě to chytlo. Čtyřikrát týdně nazuju tenisky, nasadím sluchátka a vyběhnu do lesa,“ pochvaluje si Pavlína, pro kterou je pohyb na čerstvém vzduchu ideálním způsobem, jak si pojistit svůdné křivky i dobrou náladu.

Díky tomu, že na sobě Danková stále pracuje, tak ji nemuseli dlouho přemlouvat, aby se stala hlavní tváří v kampani pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie. Dokonce se před objektivem fotografa Jana Tůmy i svlékla

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků