Že by byl Renč dalším slavným mužem na seznamu Karolíny Krézlové?

Že by byl Renč dalším slavným mužem na seznamu Karolíny Krézlové? Foto: Archiv Karolína Krézlová

Slávikova milenka Krézlová si nedá pokoj! Skončila v objetí proutníka Renče. Víme, co mají společného

23. prosince 2012 19:30

Překrásná Karolína Krézlová (30) je ženou mnoha talentů. Bývalá přítelkyně běžce Usaina Bolta a současná milenka producenta Jaro Slávika (43) se živí jako modelka, hosteska a nyní se pokouší prosadit jako profesionální zpěvačka. K tomu všemu koketuje i s profesí herečky. Sexy kráska si zahrála hned dvě role v pokračování legendárního seriálu Sanitka, který bude vysílán v roce 2013.

„Střihla jsem si tam dvě menší roličky. Jednu po boku hlavní postavy Michala Dlouhého a druhou scénu vedle Mikuláše Křena," říká Krézlová. Jelikož se ale jednalo o dvě různé postavy, musela Karolína hrát v přestrojení v krátké blond paruce.

Karolínu si na natáčení prý osobně vybral režisér Filip Renč (52) a rázem vznikly dohady, co ti dva spolu mají. Krézlová má totiž pro slavné muže slabost a navíc je přesně Renčův typ. Jakékoli pletky ale zpěvačka popírá. „Natáčení s Filipem bylo pohodové a profesionální, se spoustou akčních scén, že kterých mi šel opravdu mráz po zádech. Měla jsem velkou radost, když si mě pro tuto roli vybral," říká. 

Jiří Čeladník , Super.cz