Princezna by měla přivést na svět potomka už za pár týdnů.

Princezna by měla přivést na svět potomka už za pár týdnů. Profimedia.cz

Vyhlíží královská rodina čápa? Princezna Kate se účastnila dalších státních oslav a byla kouzelná

Ačkoli se už minulý týden hovořilo o princeznině účasti na křtu výletní lodi Royal Princess jako o její poslední společenské akci před porodem, Kate se zdá být plná sil a elánu na události příští. Přestože potomka má porodit již v červenci, prozatím se nijak z veřejného života nestáhla. O víkendu například nechyběla na každoročních státních oslavách Trooping the Colour a s nadšením si prohlížela královskou gardu a členy armády během vojenské přehlídky.

Nastávající maminka si užívala pompézních průvodů s chotěm Williamem, jeho bratrem Harrym, princem Charlesem a jeho ženou Camillou. Chybět nemohla samozřejmě ani královna Alžběta II., které to v sytě modrém kabátku a kloboučku náramně slušelo.

Sympatická Catherine si naopak oblékla kabátek v něžné starorůžové barvě, který rovněž doplnila o stylový klobouček. V jednu chvíli se celá královská rodina sledující vše z balkónu Buckinghamského paláce zadívala do oblak, jakoby vyhlíželi čápa, ale ve skutečnosti je zaujala precizní práce vojenských pilotů z Royal Air Force. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků