Bohuš Matuš chce žít zodpovědněji než dříve.

Bohuš Matuš chce žít zodpovědněji než dříve. Michaela Feuereislová

Poslechl Karla Gotta: Známý zpěvák skončil s marihuanou, přemírou alkoholu a sotva zletilými děvčátky

Zpěvák Bohuš Matuš (48) zásadně změnil svůj život. "Je mi čtyřicet, tak už to chtělo se trochu uklidnit. Před půl rokem jsem přestal kouřit marihuanu, povolil jsem si pít alkohol jen jednou měsíčně a kupodivu se mi v té souvislosti přestala líbit ta mladá děvčátka," prozradil Super.cz Bohuš.

Ten před časem zmizel i z pódií muzikálů. "Rozhodoval jsem se mezi Aidou a Klíčem králů, vzal jsem Landu a nějak to nedopadlo kvůli nedorozumění. Ale to mi nevadí, stejně jsem vnitřně cítil, že to dobře nedopadne. Ale ta Aida mě mrzí," míní zpěvák, který ale dostal novou příležitost a s Monikou Absolonovou (45) si zahraje v novém díle Marie Antoinetta, které se bude příští rok uvádět v Divadle Hybernia.

"Mít stálý příjem mi přijde důležité, i když si na vystoupení nemůžu stěžovat. Léto ovšem bývá tristní. To letošní jsem přežil v podstatě o rohlících," přiznal. "I ta marihuana hodně lezla do peněz, byl jsem schopen za ni utratit tisícovku denně," šokoval nás Bohuš, jemuž domlouval i Karel Gott (✝80).

"Nechci nikoho upozorňovat, že kouřit trávu je špatné. Každý k tomu musí dojít sám a mně to trvalo opravdu dlouho. Jsem teď bez ní i mnohem zodpovědnější," tvrdí Bohuš. Vypadalo to, že se dokonce už i usadil, s přítelkyní Nikolou je už tři roky. "Teď to ale mezi námi není nejlepší," připustil na předvánočním setkání se svými přáteli, kde převzal i platinovou desku za prodej alba s pohádkovými písničkami.

"Nikola sem nechtěla jít, moji přátelé se jí nezdají dost dobří. Je pravda, že je to parta bláznů, ale já je mám rád. Dost mě tím naštvala," přiznal Bohuš Matuš. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků