Už na parketu to mezi nimi viditelně jiskřilo.

Už na parketu to mezi nimi viditelně jiskřilo. Michaela Feuereislová

Nová láska ze StarDance? Krasoň Švehlík si po mejdanu odvezl domů svou sexy tanečnici

Herec a největší krasavec v taneční soutěži StarDance David Švehlík sbalil podle všeho svou tanečnici Simonu Švrčkovou, se kterou o víkendu vypadl ze soutěže po žhavém erotickém tanci.

O tom, že to mezi sympaťákem Švehlíkem a krásnou tanečnicí Švrčkovou nebezpečně jiskří, si už cvrlikali i vrabci na střeše. Snad každý divák si musel všimnout, jak se z introverta Švehlíka kolo od kola stává po boku Švrčkové temperamentní divočák.

A nejinak tomu bylo i na slavnostním otevření tanečního studia Petra Čadka, kde se podle našich informací zprvu drželi dál od sebe, aby po pár skleničkách alkoholu popustili uzdu své fantazii a jeden intimní dotyk střídal druhý. "Mají k sobě velmi blízko. A společný čas netrávili jen na zkušebnách," sdělil nám zdroj ze zákulisí soutěže.

Švehlík Simonu očividně sváděl  a v pozdních večerních hodinách si ji podle jednoho z účastníků večírku odvezl domů. Co na to asi řekne její přítel, který žije v Ostravě? Ten ji na jedné z tiskových konferencí už před pěti lety požádal velmi originálně o ruku. K svatbě ovšem dodneška nedošlo.

Zdá se, že se na nezadaného Švehlíka po rozvodu s herečkou Jitkou Schneiderovou (48) konečně usmálo štěstí.

Nebyl by to jediný pár, který se dal dohromady díky StarDance. Příkladem jsou a Petr Čadek, u nichž jejich vášnivá láska přerostla v manželství a krásnou dceru Elenku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků