Laura prožije svátky s oběma rodiči.

Laura prožije svátky s oběma rodiči. Foto: Facebook, Super.cz

Rolins nebrání Homolovi stýkat se s dcerou: Laura oslaví Vánoce i u táty

Po narození dcery Laury (4) dostaly Vánoce pro Daru Rolins (48) zcela jiný rozměr. Letos stráví zpěvačka se svými nejbližšími svátky na více místech. „Začneme u nás v Praze v domečku v Šárce. Tady to má stejně nejkrásnější vánoční atmosféru," říká Rolins.

Kritikům, kteří vyčítali Daře, že brání svému bývalému partnerovi Matěji Homolovi stýkat se s dcerou, bere popová diva poslední vítr z plachet. Dcera známých umělců totiž Vánoce oslaví v domácnostech obou rodičů. „Laura to bude mít nejlepší, protože bude mít navíc stromeček i u táty, kde na ni budou čekat taky dárky," říká.

Situace kolem dárků je v domácnosti Rolins obecně dost složitá. Většinu věcí totiž zpěvačka nakupuje v průběhu celého roku a pak je nemůže ve svých skrýších najít. „Když jsou děti v domě, vždycky se stane, že se nějaký ten dárek nenajde. Umím je dokonale schovat i před sebou." Tento rok zpěvačka pracuje až do 23. prosince, a tak prý nebude mnoho příležitostí na to, vymýšlet schovávačky. Dara si je jistá, že budou pod stromečkem kompletní. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků