Na Štefanovi je prý méně pohybu znát. Některé oblečení je mu těsné.

Na Štefanovi je prý méně pohybu znát. Některé oblečení je mu těsné. Foto: Archiv TV Nova

Krasavec Štefan Pčelár ze SuperStar se prý ve vile pěkně vykrmil. Ubydou mu fanynky?

Od chvíle, kdy se slovenský zpěvák Štefan Pčelár objevil v SuperStar, fanynky nemohly popadnout dech. A to včetně porotkyně Ewy Farne (28). Dokonalá tvář, bezvadná postava, velký talent a charisma. Ideální prototyp muže. Po třech měsících života v SuperVile se ale minimálně jedna věc změnila – právě ona zmiňovaná bezvadná postava. Štefan, který byl zvyklý věnovat se svému tělu, momentálně namáhá nejvíce své hlasivky, a i když se snaží ve vile posilovat a cvičit, úbytek pohybu začíná být znát.

Jeho tváře se začínají naducávat, svalnatá postava se poněkud zakulacuje a sám Štefan se ani netají svou láskou ke sladkostem.

„Nejde si nevšimnout, že Itchovo tělo už není tím, kterým bylo před soutěží. Některé kalhoty, které na začátku v pohodě obléknul, mu momentálně dělají při pohybu trochu problémy,“ prozradil zdroj ze zákulisí.

Možná změna jeho image bude mít za následek úbytek fanynek, které na Štefanovi mohou oči nechat. Už v neděli během grandfinále SuperStar přitom bude rozhodovat každý hlas… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků