Kate si snad myslela, že když se neozdobí náhrdelníkem, tak nikdo nepozná, že šla ve stejném overalu.

Kate si snad myslela, že když se neozdobí náhrdelníkem, tak nikdo nepozná, že šla ve stejném overalu. Foto: Hermína, Martin Straka

První slečna Kateřina spáchala školáckou chybu: Čtyři dny po sobě oblékla stejné šaty

Nejenže se první slečna odmítá smířit s pravidlem, že dvakrát za sebou by neměla oblékat stejné šaty, ale ona si na sebe stejný model vzala v rozmezí čtyř dnů.

Poprvé Kateřina Zemanová v modrém overalu moderovala akci T-Models, včera se stejně oděná objevila po boku své matky na slavnostním zahájení světové putovní výstavy herecké legendy Marilyn Monroe (✝36). Zejména při druhé příležitosti se Kateřině nepodařilo obléct v duchu akce. Namísto uvolněné kombinézy měla sáhnout spíše po malé večerní.

Je klidně možné, že se Kate rozhodla následovat cestu své jmenovkyně Catherine (39), vévodkyně z Cambridge, která záměrně recykluje obnošené kousky. Je třeba ale jednotlivý model ozvláštnit jinými doplňky a správně volit příležitost, kam ho obléknout.

Když si mladá Zemanová oblékla na inauguraci svého otce slušivý kanárkově žlutý top a pouzdrovou sukni, sklidila úspěch a kritika se sesypala na její matku Ivanu zahalenou v černé. Teď se karta obrátila a potlesk sklízí místo dcery matka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků