Lara Stone je prý těhotná, vidět to zatím není.

Lara Stone je prý těhotná, vidět to zatím není. Foto: i-D Magazine

Kochejte se: Modelka s možná nejkrásnějším přírodním poprsím Lara Stone se odhalila i v těhotenství

Holandská modelka Lara Stone, jež vyniká nad svými konkurentkami nejen díky zrzavým vlasům a pihám, ale především bujným přírodním poprsím, se nechala nafotit pár dní poté, co odtajnila, že čeká první dítě. Na snímcích pro magazín i-D ale ještě není žádné těhotenské bříško patrné.

Smyslná rusovláska, která byla podle časopisu Forbes letos osmou nejlépe placenou modelkou světa, v rozhovoru pro magazín uvedla, že je stydlivá. To se ale zdá být při pohledu na její fotografie především z minulosti spíš úsměvné. Lara například pózovala do půli těla nahá i pro prestižní kalendář Pirelli.

Překrásná Lara, jejímž manželem je britský komik David Walliams, před časem uvedla, že si nikdy nemyslela, že by mohla být modelkou, jelikož o svém vzhledu v mládí pochybovala.

„Když jsem byla malá a vyrůstala v Holandsku, pamatuji si, jak jsem viděla plakát s Kate Moss v reklamě na Calvin Klein Obsession a pomyslela jsem si ‚Bože můj, je úžasná‘. Nikdy by mě ale nenapadlo, že jednoho dne budu dělat to, co dělá ona. Vůbec mi to nepřišlo na mysl, jelikož jsem vypadala spíš jako kluk,“ přiznala Stone. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků