Veronika s Martinem pomoc odborníka uvítali.

Veronika s Martinem pomoc odborníka uvítali. Michaela Feuereislová

V SuperStar jde do tuhého: Veronika bojuje se stresem, Martin s médii

Protože top pěti finalistům nové éry SuperStar začaly pomalu docházet síly, štáb povolal do SuperVily odborníka, psychoterapeutku Jitku Douchovou. Nejotevřeněji se na psychoterapii rozpovídala Veronika Stýblová. Zatímco například Sabina a Adam odmítali před kamerami sdělovat své pocity, bez rozpaků mluvili kromě Veroniky o svých duševních strastech i Martin a Štefan. A situace u některých z nich může být vážná!

Veronika totiž přiznala velký stres a únavu, která pramení z mnoha povinností, učení se nových písní a extrémní dávky adrenalinu před přímým přenosem. To Martina nejvíce trápí média, v nichž se dočítá o své osobě. „Občas je těžký se nad to povznést,“ přiznal Martin svůj pocit vůči nepravdivým článkům, které o něm údajně nepíší pravdu, ale veřejnost jim věří.

Už dnes večer se bude znovu rozhodovat o tom, kdo se přiblíží vítězství v nové éře SuperStar. Od 20:20 budou moci diváci TV Nova hlasovat pro své favority v kole zasvěceném hitům 90. let. V Rozhodnutí uslyší televizní diváci jako speciálního hosta Bena Cristovao (34). 

Super.cz


Časová osa článků