Gábina občas prý ještě bojuje se studem. Věříte jí to?

Gábina občas prý ještě bojuje se studem. Věříte jí to? Foto: Olga Hrušková

Takhle se válčí s celulitidou a chloupky? Gábina Partyšová se ukázala nahoře bez jen v titěrných tangách

Moderátorka Gábina Partyšová (43), která se nám nedávno předvedla zcela bez známek make-upu, absolvovala tento týden jeden ze svých pravidelných jarních rituálů. A odhalila se více, než byste čekali. Byť na jejím zadečku stopy po celulitidě nejspíše pouhým okem neuvidíte, moderátorka je o své nedokonalosti přesvědčená a rozhodla se s nedostatky rázně zatočit.

„Kluci v posilovně říkali, že celulitidu nemám, ale já si nemůžu pomoct. Když stojím před zrcadlem, tak ji tam prostě vidím. Vzhledem k tomu, že se plavková sezóna nezadržitelně blíží, je na čase něco se sebou dělat,“ sdělila Gábina Super.cz.

Na masážním stole si Gábina nedělala žádné násilí a dopřála si pohodlí. Zahodila stud a před objektivem naší fotografky se ukázala nahoře bez jen v titěrných tangách. „Musím říct, že se tady o mě skvěle postarali. Kromě speciální masáže jsem si dopřála i důkladnou depilaci chloupků v podpaží. To je před létem taky naprosto zásadní záležitost,“ dodala vysmátá Partyšová, která půjde již velmi brzy podepisovat rozvodová lejstra. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků