Hanka má milence po Romaně.

Hanka má milence po Romaně. Herminapress

Marešova ex Svobodová má milence po Pavelkové. Kámošky jeho bývalky promluvily, co je zač

Modelka Hana Svobodová (33) už pár týdnů chodí s podnikatelem Tomášem Horáčkem. A v modelingu není první. Jeho předchozí přítelkyně, zrzka Romana Pavelková, s ním nemá právě dobré zkušenosti. Dokonce před ním Hanku varovala.

Zrovna natáčela pořad pro TV Fanda v Chorvatsku, když jí Hanka začala volat a vyptávat se na něj. "Určitě jí ho nijak nevychvalovala. A kdyby takhle někdo varoval předtím mne, rozhodně bych do toho vztahu nešla. Zamilovaná být můžu, ale neztrácím kvůli tomu rozum," vysvětlovala jedna z jejích kamarádek z modelingu.

Ještě před ní s Horáčkem chodila Dominika Mesarošová, a to pouze krátce, takže žádné nepříjemné vzpomínky nemá. Romana ale dokonce skončila i v nemocnici. "Nechtěla bych se k tomu raději nijak vyjadřovat. Jsem ráda, že je to za mnou a přežila jsem ve zdraví," řekla Super.cz

Debata o tom, že s novým vztahem neudělala Hanka Svobodová dobře, se rozvinula při otevíračce nového kadeřnictví dvorního kadeřníka Agáty Hanychové (37) Martyho a téměř všechny přítomné modelky se na tom shodly. "Já viděla, jak v době, kdy s ním chodila, Romana vypadala. A nic hezkého to nebylo," dodala například Tereza Zimová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků