Lady Gaga se chlubila další novinkou, která má krášlit její vizáž.

Lady Gaga se chlubila další novinkou, která má krášlit její vizáž. Profimedia.cz

Bláznivá Lady Gaga se zamilovala do brazilského Ria: Vytetovala si ho na hlavu!

Nejen jména svých lásek nebo potomků si lidé nechávají tetovat na svá těla. Zpěvačka Lady Gaga (35) si zvěčnila do kůže pomocí inkoustu a jehly vzpomínku na její pobyt v nejznámějším brazilském městě. Gaga v Rio de Janeiru koncertovala a zároveň měla možnost trochu relaxovat a dovádět v bazénu i na hotelovém balkóně. Věhlasné Rio, které je známé především svými karnevaly, na ni nejspíš udělalo obrovský dojem, a tak si jej nechala vytetovat na hlavu.

Popová diva se v Brazílii ocitla kvůli koncertu v rámci svého turné Born This Way Ball. Čas tam strávený si užívala naplno, a tak není divu, že si vzpomínky chtěla uchovat co nejdéle. A nebyla by to Gaga, kdyby nevymyslela vskutku odvážný způsob. K andílkovi s korunou na hlavě, kterého si na vyholenou zadní část hlavy nechala vytetovat před dvěma měsíci, v sobotu přibyl i nápis Rio, konkrétně tedy ‚R†O‘.

Zpěvačka se ihned novým nápisem pochlubila na své webové stránce Little Monsters a Twitteru a k fotografiím napsala: „R†O! Příšerky, vy všichni na celém světě mě každý den inspirujete. Jste jako nekonečný oceán možností.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků