Angelina Jolie je čím dál hubenější.

Angelina Jolie je čím dál hubenější. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Může být ještě hubenější? Angelina Jolie předvedla extrémně štíhlou postavu v krátkých šatech

O tom, že herečka Angelina Jolie (46) za poslední roky zhubla, ví téměř každý. Mnohokrát se probíral její jídelníček, který sestává téměř z ničeho a rovněž se spekulovalo o anorexii. O víkendu byla navíc spatřena v Beverly Hills, kde pověst o své stále užší postavě jen potvrdila.

Fotografové partnerku herce Brada Pitta zastihli v momentě, kdy vystupovala z auta. Jedna z nejznámějších světových celebrit předvedla své extrémně štíhlé nohy, a celkově velmi útlou postavu v černých šatech. Tvář si zakrývala slunečními brýlemi s tmavými skly.

Představitelka Lary Croft údajně váží něco přes 40 kilogramů a podle odborníků trpí podvýživou. I přesto, že lidé z jejího okolí tvrdí, že za její vyzáblou postavou stojí zaneprázdněnost, zlí jazykové příčinu vidí v poruše příjmu potravy.

„Angelina ráno snídá lžíci kokosového oleje s trochou cereálií. Oběd buď vynechá, nebo si dá pár mandlí a gumových medvídků. K večeři obvykle mívá tenký steak s trochou červeného vína,“ uvedl kdysi zdroj z jejího blízkého okolí. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků