Andrea Verešová ví, jak nejlépe zaujmout na přehlídkovém mole i na večírku.

Andrea Verešová ví, jak nejlépe zaujmout na přehlídkovém mole i na večírku. Foto: Michaela Feuereislová, Hermína

Laciná, nebo chytrá? Mrkněte, v jakých kalhotkách a rajcovních oblečcích se ráda předvádí dračice Verešová

17. října 2012 18:54

Je to chytrá kráska, nebo jen laciná holka? Modelka Andrea Verešová (37) perfektně zvládá principy selfmarketingu. Jen tak si lze vysvětlit, že ať se ukáže na jakékoliv společenské akci, vždy na sebe strhne veškerou pozornost.

Udržuje si přitom potřebnou míru vkusu. A to i tehdy, když pod odvážné sexy šaty nechtěně nechá nahlédnout fotografy, kteří ihned zvěční její kalhotky v plné kráse.

Slovenská modelka už tuto část prádla na veřejnosti ukázala několikrát. Pokaždé se dušovala, že omylem, což není tak úplně pravda. Pokud si oblékne svůdný sexy model s nebezpečně dlouhým rozparkem, ultrakrátké šatičky či outfit z průsvitné látky, musí očekávat, že dříve či později dojde k nepříjemné "nehodě".

Pro atraktivní Verešovou je však i drobné faux pas skvělou reklamou, za niž vůbec nemusí platit. Modelka přesně ví, na jaké společenské události si může dovolit trapasy s kalhotkami a kde naopak stačí pouze ukázat nádherné nožky v dráždivém rozparku či jen odhalená záda a přitažlivý dekolt.

A co teprve když Andrea předvede své dokonalé tělo a ladné křivky na přehlídkovém mole. To je teprve nádherné pokoukáníčko, které polahodí oku snad každého milovníka ženské krásy. Odvážnými modely Andrey Verešové se pokochejte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz