Alena Šeredová se stala prezidentkou fotbalového klubu.

Alena Šeredová se stala prezidentkou fotbalového klubu. Foto: Archiv Alena Šeredová

Alena Šeredová má nový job: Oblékla kostýmek a je z ní nebezpečně svůdná manažerka

Aleně Šeredové (43) nestačí, že má doma profesionálního fotbalistu Gigi Buffona a rozhodla se pečovat o další. Úspěšná modelka, herečka a moderátorka, jejímž druhým domovem je Itálie, se nedávno stala čestnou prezidentkou fotbalového klubu Carrarese Calcio, který vlastní spolu s manželem Gigim Buffonem. Klub z manželova rodného města hraje v Itálii třetí divizi. Alena má v klubu na starosti propagaci, chodí na většinu zápasů a do její kompetence patří i hledání sponzorů.

"Nechodím denně do kanceláře, starám se spíš o marketing a mám spoustu schůzek s partnery a sponzory," komentuje s úsměvem Alena svou novou roli manažerky.

Málokterý italský klub se může pochlubit tak půvabnou prezidentkou. V Carrarese toho samozřejmě hned využili a Alena nafotila v prostorách klubu neotřelý sportovní editorial pro jistý italský magazín.

„Řada úspěšných modelek se v určité fázi své kariéry dá na manažerskou dráhu, ale jen málokterá z nich si troufne na šéfování v ryze mužském světě, jakým je fotbalová branže. Alena má můj velký obdiv, fandím jí,“ říká její booker z domovské agentury Czechoslovak Models Martin Brát. Šeredová nás vážně nepřestane překvapovat. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků