Jennifer Lopez v intimní scéně z filmu Parker.

Jennifer Lopez v intimní scéně z filmu Parker. Profimedia.cz

To je podívaná! Svůdná Jennifer Lopez se v novém filmu objeví jen ve spodním prádle

Jennifer Lopez (51) opět dokazuje, že není jen majitelkou jednoho z nejvíc sexy zadečků pod sluncem, ale že se může chlubit celou postavou. Své křivky totiž předvedla v novém filmu s názvem Parker, v němž se objeví po boku statného Jasona Stathama.

V jedné ze scén se bývalá manželka zpěváka Marca Anthonyho objeví jen ve spodním prádle, v němž vyniká její bezchybná postava. Zpěvačka, která je maminkou dvou dětí, si své křivky udržuje s pomocí osobního trenéra a rovněž s přítelem Casperem Smartem, s nímž byla nedávno spatřena v Polsku, kde běhala napříč městem Gdaňsk.

Snímek sleduje příběh zloděje jménem Parker, který se, ačkoliv je občas přinucen použít násilí, snaží být čestný a nekrást peníze těm, kteří je sami potřebují. Parkerovo slovo vždy platí a když je zrazen, mstí se. Když odmítá nabídku na loupež klenotů na zakázku, jen o vlásek unikne smrti. Následně se spojí s realitní makléřkou Leslie (Jennifer Lopez), která dokonale zná místní poměry a nemá již v životě co ztratit. Společně se pak rozhodnou ukrást klenoty pro sebe. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků