Victoria Beckham a její štíhlé nožky.

Victoria Beckham a její štíhlé nožky. Profimedia.cz

Nožičky jako párátka: Victoria Beckham zdůraznila svou vychrtlost v upnutých džínách

1. října 2012 15:57

Victoria Beckham (44) je máma na plný úvazek, a tak není ani divu, že nemá příliš času se pořádně najíst. Víkend bývalá ‚spajska‘ strávila podporováním svých synů na fotbalových zápasech. V sobotu nechyběla, když hrál desetiletý Romeo, a v neděli se účastnila zápasu sedmiletého Cruze.

Jak je vidno, Victoria syny v kopané podporuje, což jistě nikoho nepřekvapí, když je jejich táta jedním z nejlepších fotbalistů světa. V sobotu milovnice černé barvy Victoria pojala zápas poměrně honosně, když si oblékla černé maxišaty. Druhý den si na hřiště v losangeleském Brentwoodu už vzala o něco sportovnější outfit. Černý top doplnila o tmavě modré zvonové džíny. Obula si navíc boty na vysokém klínu, které ještě víc upozornily na její štíhlé nohy.

Oba Beckhamovi synové se na hřišti činili a na sobě měli dresy s čísly, která jsou spojována s jejich slavným otcem. Romeo hrál se sedmičkou, kterou nosil David Beckham (43) v době svého působení v Manchesteru United, a Cruz se pyšnil třiadvacítkou, s níž hrál David v Realu Madrid. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků