Miroslav Šmajda je zase veselý holčičí typ.

Miroslav Šmajda je zase veselý holčičí typ. Foto: Facebook M. Šmajdy

Co je to za holčičku? Fešák ze SuperStar přišel o pekáč buchet a zas se líbí i mužům

Superfinalista první řady Česko Slovenské SuperStar Miroslav Šmajda (32), který loni překvapil novou image, novým jménem Max Jason Mai a vyrýsovanými svaly, se vrací zpět. Pod původním jménem rozjíždí turné, na kterém určitě nejen fanynkám ukáže svou bujnou kštici a tělo, které už nezdobí jeden sval na druhém.

Pryč je Jasonova image drsného chlapíka, o němž byste si v jeho přítomnosti báli i pomyslet něco nehezkého. Miro měl zkrátka jen hudební a vizuální odbočku a vrací se ke své přirozenosti.

Už během SuperStar na sebe výrazně upozorňoval svými účesy a pokračuje v tom i nyní. A rozhodně nenechá nikoho chladným. „Rád účesy střídám, je to pro mě zábava. Kamarádi říkají, že je to moje úchylka,“ směje se Miro, jemuž v šatně před žádným z vystoupení nemůže chybět žehlička vlasů.

Blonďatý sympaťák ve čtvrtek zahajuje své československé turné v Praze v klubu Futurum, o dva dny později zamíří do Jičína, v nebližší době ho čeká i Brno, Ústí nad Labem či Mariánské Lázně. Nově také vydal desku Mirosmajda.com, a jak vtipně poznamenává, na své si na ní přijdou hlavně příznivci folku… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků