Reese Witherspoon prodává tento krásný ranč.

Reese Witherspoon prodává tento krásný ranč. Profimedia.cz

Reese Witherspoon prodává dům, ve kterém pobýval Robert Pattinson po provalení nevěry Kristen Stewart

22. září 2012 10:44

Americká herečka Reese Witherspoon (36) se rozhodla prodat svůj luxusní ranč v Ojai v Kalifornii. Dům, v němž si léčil své zlomené srdce hereččin kolega Robert Pattinson (32), může být váš za 10 miliónů dolarů, tedy v přepočtu za 190 miliónů korun.

Představitelka Pravé blondýnky, která momentálně čeká své třetí dítě, si letos v březnu na ranči brala svého druhého manžela Jima Totha.

Dveře svého království v červenci otevřela svému hereckému kolegovi a blízkému příteli Robertu Pattinsonovi, který zde našel na několik týdnů útočiště po provalení nevěry jeho přítelkyně Kristen Stewart s režisérem Rupertem Sandersem.

Podle magazínu Hollywood Reporter Reese nemovitost, která se nachází ve vesnici severně od Los Angeles, koupila v roce 2008 od interiérové návrhářky Kathryn Ireland. Dům má devět pokojů, sedm koupelen, disponuje plaveckým bazénem, třemi chatkami pro hosty, stájemi pro koně, bio zahradou a miniaturní zoologickou zahradou.

„Je to neuvěřitelně magické místo. Teleportuje vás to do jiného času a jiné éry. Máte najednou pocit, jako byste byli v pětihvězdičkovém resortu. Věnovali ohromné množství nápadů úpravám pozemku,“ uvedl k ranči makléř Billy Rose. 

Sabina Tesařová , Super.cz