Zpěvák Enrique Iglesias a jeho přítelkyně Anna Kurnikovová si užívali společné chvilky na vodě na motorové lodi.

Zpěvák Enrique Iglesias a jeho přítelkyně Anna Kurnikovová si užívali společné chvilky na vodě na motorové lodi. Profimedia.cz

Enrique Iglesias sundal tričko a vyrazil provětrat svou nádhernou přítelkyni Annu Kurnikovovou

Zpěvák Enrique Iglesias (46) a jeho přítelkyně Anna Kurnikovová (40) tráví pár volných dní v jednom ze svých domovů na Floridě.

Pohotový paparazzi hvězdný pár zachytil zrovna v momentě, kdy si užívali projížďku v lagunách na motorovém člunu. Krásná ruská tenistka, která svou profesionální kariéru ukončila v roce 2003, se naplno věnuje fitness, a tak se před svým partnerem hrdě promenádovala jen v černých bikinách. Zpěvák se před sluníčkem nejdříve chránil přiléhavým šedým trikem, ale nakonec na své dokonale vypracované tělo přece jen pustil sluneční paprsky.

Dvojice, která spolu chodí už přes jedenáct let, americké Miami miluje a tráví zde většinu svého volného času. Anna zde vlastní několik nemovitostí. Byla mimo jiné majitelkou bytu v luxusním mrakodrapu Portofino Tower na vyhlášené pláži South Beach, kde má svůj byt také československá moderátorka Zuza Belohorcová (45) s manželem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků