Monika Absolonová s přítelem Vráťou.

Monika Absolonová s přítelem Vráťou. Michaela Feuereislová

Monika Absolonová promluvila o roli v muzikálu Mata Hari i plánovaném mateřství

Zpěvačka Monika Absolonová (44) se rozpovídala o svém údajném angažmá v muzikálu Mata Hari. S muzikálem prý nemá vůbec nic společného a odmítá, že by snad někdy dostala nabídku v něm účinkovat, jak už loni přetřásala některá média. Hitmaker Michal David (60) jí měl údajně slíbit titulní roli v tomto muzikálu, což Absolonová odmítá. Slavnou špiónku si zahraje Kateřina Brožová (53).

„V Mata Hari jsem nikdy neměla hrát, neměla jsem podepsanou žádnou smlouvu, ani nebylo nikdy v plánu, abych v tomto muzikálu hrála. To, že se před několika lety pláclo v souvislosti s tímto muzikálem moje jméno, hned neznamená, že v něm automaticky hraju,“ vysvětlila Super.cz zpěvačka.

„Opravdu jsem neměla slíbenou žádnou roli, Michalovi ale přeju, aby se mu muzikál vyvedl,“ zdůraznila Absolonová.

Populární zpěvačka by se nebránila založit s přítelem Vratislavem rodinu. Ve smlouvách už od loňska nepodepisuje kolonku „zákaz otěhotnění“. V pětatřiceti letech už jí přeci jen tikají biologické hodiny. Plánuje snad v nejbližší době potomka?

„Dítě se neplánuje, po dítěti se touží,“ řekla nám krátce k otázce mateřství zpěvačka, kterou můžeme vidět hned v několika úspěšných muzikálech. Exceluje v představeních Bídníci, Vražda za oponou či v americkém muzikálu Funny Girl. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků