Pippa Middleton v Londýně míří na oběd.

Pippa Middleton v Londýně míří na oběd. Profimedia.cz

Není to myší kožíšek? Téměř nenalíčená Pippa Middleton mířila na schůzku. Údajně touží po lásce

Mladší sestra manželky prince Williama (41) Pippa Middleton (40), kterou zná téměř celý svět díky jejímu pozadí, jež proslavila během královské svatby, byla nedávno spatřena v Londýně, kde mířila na oběd do místní restaurace. Těžko říci, kdo půvabné brunetce dělal společnost, ale zdroje z jejího okolí uvádí, že se momentálně snaží dostat mezi muže z vyšších kruhů. Že by chtěla napodobit svou starší sestru Kate?

Pippa na schůzku zvolila pohodlný outfit, který sestával z džínových kalhot a šedého kožíšku. Vlasy měla ležérně rozpuštěné a obličej jí zkrášlovalo jen minimum make-upu.

Podle zahraničního tisku devětadvacetiletá brunetka, která je pořadatelkou večírků a nedávno vydala vlastní knihu, touží po lásce. Nedávno údajně navázala přátelství s belgickými bratry Cedricem a Williamem Frerovými, kteří jsou známými miliardáři. Podle jejich blízkých je přátelství s pohlednými muži záminkou, aby rozšířila svůj okruh vlivných přátel a seznámila se s tím pravým a vysoce postaveným mužem.

„Pippa má jedinou prioritu – najít si dokonalého muže. Je nepochybně šikovná v tom pohybovat se v těch správných kruzích a blízký vztah k belgickým bratrům je toho důkazem,“ uvedl zdroj z Pippina okolí. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků