Lucie Bílá zapózovala s herečkou Ivou Janžurovou.

Lucie Bílá zapózovala s herečkou Ivou Janžurovou. Foto: Facebook Lucie Bílé

Lucie Bílá se usmívá po boku Ivy Janžurové: Našla si novou kamarádku?

Zpěvačka Lucie Bílá (55) už má zase úsměv na tváři. Poté, co zemřela její velká kamarádka Jiřina Jirásková (✝81) a naše mnohonásobná Slavice musela kolem sebe poslouchat ošklivé narážky na to, že se na její smrti snažila zviditelnit, si konečně spravila chuť v pořadu Tobogán.

Ve stejném pořadu se Lucie Bílá objevila už loni. Tehdy byla velmi příjemně překvapena právě přítomností Jiřiny Jiráskové.

Rok se s rokem sešel a místo Jiřiny Jiráskové, jejíž loňskou návštěvu si hosté mohli jen připomenout, přišla smutnou atmosféru prolomit herečka Iva Janžurová (80), autoři Čtyřlístku manželé Němečkovi a jmenovkyně zpěvačky realitní makléřka Lucie Bílá.

Výborně naladěná Iva Janžurová, jíž to moc slušelo, se s Lucií Bílou ochotně vyfotografovala a zpěvačka se společnou fotkou pochlubila na sociální síti. Zlí jazykové by si jistě neodpustili ošklivé rýpnutí do naší Slavice, že se opět zviditelňuje, tentokrát po boku Ivy Janžurové, jež si s Jiráskovou zahrála v nezapomenutelné komedii Světáci.

Focení s nemocnou Jiřinou Jiráskovou před zraky novinářů ostře kritizoval "protekční spratek" Pavel Novotný (40) i jeho jmenovec, herec Michal Novotný.

„Děsím se chvíle, kdy začne lavírovat Jiřina Bohdalová,“ narážel Pavel Novotný na kamarádku a kolegyni Jiráskové, jež taktéž patří k nesmrtelným „světačkám“.

Samotná Bílá se nedávno nechala slyšet, že se ke všem údajným bulvárním pomluvám určitě brzy vyjádří. Nechtěla tak však učinit v období smutku a posledního rozloučení.

„Své obšírné stanovisko potvrzené řadou lidí, kteří byli Jiřince na sklonku jejího života oporou, vám samozřejmě později poskytnu,“ vzkázala. Každým dnem tak můžeme očekávat její reakci. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků