Místo Dary Rolins se v první pětce nominovaných zpěvaček ve slovenské anketě Slávik objevila Celeste Buckingham.

Místo Dary Rolins se v první pětce nominovaných zpěvaček ve slovenské anketě Slávik objevila Celeste Buckingham. Foto: Lukáš Dvořák/Slavica, archiv Dara Rolins

Cože? Zkušenou Rolins nahradila ve Slávikovi tahle sedmnáctiletá kočička

Tak to na Slovensku opravdu nikdo nečekal. Z pĕtice nominovaných na zpěvačku roku v anketě Slávik 2012 letos vypadla Dara Rolins (48) a nahradila ji ještě neplnoletá Celeste Buckingham.

Mladičká autorka a interpretka debutu Don´t Look Back bude bojovat o cenu v kategorii zpěvaček po boku někdejších Zlatých slavic Jany Kirschner, Tiny či Zuzany Smatanové.

Za fenomenálním úspěchem sedmnáctileté zpěvačky stojí bezesporu megahit Run Run Run, který získal prestižní ocenění v anketě o nejoblíbenější interprety slovenské populární hudby v kategorii Hit roku.

Celeste Buckingham chce při této příležitosti fanouškům osobně poděkovat za podporu v uplynulém mimořádně úspěšném roce. Proto si vyhlášení výsledků nenechá ujít. A stejně jako na galavečeru Český slavík Mattoni 2012 ani na jeho slovenské obdobě nebude chybět 3. února mezi účinkujícími. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků