Petr Svoboda s manželkou Lucií.

Petr Svoboda s manželkou Lucií. Michaela Feuereislová

Manželská krize? Překrásná žena syna Karla Svobody byla načapána se svým kolegou

18. srpna 2012 8:58

Manželka syna Karla Svobody Petra, zpěvačka a herečka Lucia Gažiová, byla na nedávném tahu noční Prahou nachytána v až příliš důvěrném objetí s mužem, který rozhodně nebyl jejím manželem. Tím dotyčným byl muzikant z Luciiny nové kapely Malá Zoe Antonín Šturma.

Že by partnerská krize? Podle zdroje z okolí manželského páru to tak vypadá. Lucia se v současné době naplno věnuje své kapele Malá Zoe, se kterou natočila první klip, kde jí to mimochodem skvěle sekne, a to prý dělá vrásky jejímu muži. Ne to, že jeho choť vypadá krásně, ale čas, který svému projektu věnuje. „Poslední dobou se Lucia věnuje spíš muzice a kapele než Petrovi, ten už je z toho rozčarovaný,“ řekl zdroj Blesku. Rozčarovaný je jistě i z toho, kolik času a náklonnosti svým kolegům v kapele věnuje.

Ani reakce Luciina manžela a otce tříletého syna Ferdinanda nenaznačuje manželskou idylku. „Nechci se k soukromým věcem vyjadřovat, žena odjela se synem k příbuzným na Slovensko,“ uzavřel Petr Svoboda. Snad se jejich krize brzy urovná a manželé nepřispějí ke stále se zvyšující rozvodové statistice. 

Lucie Sieglová , Super.cz