Pippa Middleton působila unaveně.

Pippa Middleton působila unaveně. Profimedia.cz

Copak je to za skřítka? Unavená a neupravená Pippa Middleton sestru slavné vévodkyně z Cambridge připomínala jen vzdáleně

Mladší sestra slavné manželky Pippa Middleton (38) byla nedávno spatřena v centru Londýna, kam si zašla pro ranní kávu a pro snídani. Její půvab byl ale ten tam. Pippa působila značně unaveně a jen vzdáleně připomínala onu krásnou sestru půvabné .

Majitelka jednoho z nejvíc sexy pozadí světa byla zachycena během opouštění londýnské kavárny. Na sobě měla tmavý kabát s kapucí, tmavé džínové kalhoty a sportovní boty.

Pippa, která je známá svým výběrem elegantních outfitů, tentokrát působila poněkud obyčejně. Na její tváři se navíc objevily vrásky a kruhy pod očima, což jí na půvabu moc nepřidalo. Slavná pořadatelka večírků a autorka průvodce světem zábavy měla zřejmě špatnou noc.

Pippa je od svatby Kate a Williama ve Velké Británii považována za módní ikonu. Do jejího stylu se ale v minulosti pustil návrhář Karl Lagerfeld, který uvedl, že by slavná Britka měla chodit s pytlíkem na hlavě. Podle něj totiž nemá hezký obličej. Inu, posuďte sami. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků