Ashton Kutcher a Mila Kunis jsou zamilovaní.

Ashton Kutcher a Mila Kunis jsou zamilovaní. Profimedia.cz

A je to potvrzeno díky těmhle fotkám! Ashton Kutcher a Mila Kunis jsou jako dvě hrdličky

24. července 2012 9:21

Šuškali si o tom už i vrabci na střeše, ale oni zatím svůj románek nepotvrdili. Herci Ashton Kutcher (40) a Mila Kunis (28) však již nemají důvod skrývat se pouze za zdmi Kutcherova domu v Los Angeles a přestože svou lásku nedávají okázale najevo, už si na vzájemné doteky a polibky nedávají takový pozor jako na začátku. Fotografie z víkendu jsou toho důkazem.

Ačkoli snímky jsou ve špatné kvalitě, není pochyb, že se jedná o slavnou dvojici. Ta se v sobotu společně objevila na party pořádané k promítání nového biografického filmu Jobs o Stevu Jobsovi, kde si Kutcher zahrál hlavní roli slavného zakladatele a vývojáře společnosti Apple, jenž před necelým rokem zemřel na následky zákeřné rakoviny slinivky břišní.

Zamilovaná dvojice se odebrala do ústraní za vzrostlé keře, kde si Mila sedla Kutcherovi na klín a neustále se svého milého dotýkala.

Ashton Kutcher byl přitom minulý rok jednou z nejprobíranějších osobností v médiích, když se provalily jeho opakované nevěry manželce Demi Moore (55). Ta dlouho váhala, zda má svého o patnáct let mladšího muže opustit, a stresem dramaticky zhubla. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz