Vanesse Paradis to na nedávné premiéře slušelo.

Vanesse Paradis to na nedávné premiéře slušelo. Profimedia.cz

Vanessa Paradis se poprvé od rozchodu objevila na veřejnosti, takhle jí to seklo

14. července 2012 11:05

Herečka Vanessa Paradis (39) během posledních dnů neprožívala zrovna lehké období. Rozchod s jejím partnerem, hercem Johnny Deppem zajímal všechna světová média a Francouzka musela čelit každodenně jejich náporu. Pokaždé, když ji fotografové zastihli, vypadala velmi unaveně a každý se ptal, kam se poděl někdejší sexuální symbol. Ale jak čas postoupil, Vanessa se dala opět dohromady. Nedávno se poprvé od rozchodu objevila na veřejnosti a vypadala báječně.

Půvabná herečka dorazila do Paříže na premiéru filmu Je me Suis Fait Tout Petit, ve kterém hraje. Nutno podotknout, že francouzská hvězda, která na akci zvolila džíny a tmavé sako, zářila jako před lety.

Paradis a Depp se rozešli po čtrnácti letech společného soužití. Důvodem byla údajná krize zapříčiněná nedostatkem času a názorovými rozdíly. Zlí jazykové ale tvrdí, že pravou příčinou rozpadu vztahu byla Johnnyho slabost pro alkohol a krásné ženy. Tou poslední, se kterou je doposud spojován, je bisexuální herečka Amber Heard, s níž si zahrál ve filmu Rumový deník. 

Sabina Tesařová , Super.cz