Dvanáctiletý školák sklidil na castingu Britain´s Got Talent potlesk ve stoje od diváků i od poroty

Dvanáctiletý chlapec v talentové soutěži nadchl svým hlasem, porotci aplaudovali vestoje

4. května 2011 14:18

Letošní série britské talentové soutěže Britain’s Got Talent je na zajímavé výkony soutěžících mimořádně bohatá. A to jak na ty úžasné, tak i na ty přinejmenším úsměvné. Přestože se o víkendu odvysílal teprve třetí týden castingů, místní média již mluví o tom, že Británie našla svého vítěze. Tím by podle nich mohl být dvanáctiletý Ronan Parke, který porotu i diváky v publiku nadchl svým sametovým hlasem.

Roztomilý školák, který kvůli londýnskému castingu nešel do školy, zazpíval známou píseň ‚Feeling Good‘ od Niny Simone a dočkal se dlouhých ovací vestoje nejen od publika, ale i od všech tří porotců. Ti ho vzápětí jednoznačně poslali do dalšího kola. Dojatý Ronan, jehož talent porota vynesla do nebe, po tomto úspěchu neudržel emoce na uzdě a rozplakal se.

Chlapec je již nyní díky svému jemnému vzhledu a účesu ala Justin Bieber (24) k tomuto sedmnáctiletému pěveckému idolu náctiletých dívek přirovnáván. To se však Ronanovi příliš nelíbí. Porotci novému britskému objevu ale předpovídají hvězdnou budoucnost.

Super.cz v úterý informoval o jiném vystoupení, ovšem ze zcela opačného soudku. Příšerný taneční výkon čtyřiačtyřicetileté Tracey Moranové, která si neustále popotahovala padající kalhoty porotce i diváky upřímně rozesmál

Dagmar Plecháčová , Super.cz