Manželství Toma Cruise a Katie Holmes je v troskách. Hercova sekta nyní Katie pronásleduje na každém kroku.

Manželství Toma Cruise a Katie Holmes je v troskách. Hercova sekta nyní Katie pronásleduje na každém kroku. Profimedia.cz

Katie Holmes od oznámení rozvodu s Tomem Cruisem pronásledují scientologové

2. července 2012 10:06

Katie Holmes (39) se rozhodla rozvést s nejslavnějším scientologem světa. O rozvod manželství s Tomem Cruisem (55) požádala minulý týden ve čtvrtek, její rozhodnutí ale zklamalo nejen hollywoodského herce, ale rozzuřilo především vůdce nebezpečné sekty. Podle mnoha svědectví teď herečku scientologové pronásledují, kamkoli se pohne. Stopují ji střídavě dva vozy, bílý Cadillac Escalade a černý Mercedes SUV.

„Katie věří, že poslední týdny, kdy začaly narůstat neshody s Tomem, začali scientologové hlídat každý její krok, zvláště v New Yorku. Lidé, kteří fotí Katie, několikrát potvrdili, že ji pronásledují nějací muži a auta. Čekají u jejího bytu, a pak jdou za ní, kamkoli se pohne,“ tvrdí zdroj blízký herečce.

Paradoxně k odhalení podezřelých slídilů pomohli Katie jindy nenávidění paparazzi. Oni si všimli, že herečku pronásledují podivné osoby, které však neloví senzační záběry. 

Famous