Dívky na Bena koukaly jako na boha.

Dívky na Bena koukaly jako na boha. Super.cz

Ben Cristovao slavil pětadvacetiny. Obletovaly ho davy sličných kočiček

19. června 2012 12:36

Ben Cristovao (30) má za sebou narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomene! V rodném listě má sice v kolonce data narození napsán 8. červen 1987, své pětadvacetiny ale oslavil až nyní. O to však bouřlivěji. Během osmačtyřicetihodinového maratonu nezůstal oslavenec své pověsti baviče a pařmena nic dlužen. Užil si společnost krásných dívek ze svého faklubu, které na něm mohly oči nechat, a s nimiž vyrazil i do kina, a velkolepou show se světovou megastar.

O tom, že si ho jako speciálního hosta pro svou pražskou zastávku turné Planet Pit World Tour 2012 vybral světoznámý rapper Pitbull, se kterým spolupracují takové hvězdy jako Jennifer Lopez, Shakira, David Guetta nebo Chris Brown, se Ben Cristovao dozvěděl právě v den svých pětadvacátých narozenin. Sotva pár týdnů po premiéře jeho nového klipu Mine, ve kterém se prohání po hollywoodském Rodeo Drive v nablýskaném bouráku, se tak českému zpěvákovi splnil další sen.

"Pitbull je pro mě průkopníkem, který dokázal spojit různé hudební žánry jako latinskou muziku, hiphop a house music a udělat z toho svůj vlastní styl, díky kterému má na kontě obrovské mezinárodní hity a je ikonou moderní pop music,“ netají se svým obdivem k jednomu z nejvyhledávanějších raperů současnosti Ben, který nechtěl předskakování podcenit a zodpovědně se na něj připravoval se svými kanadskými producenty The Glowsticks prakticky denně.

Výjimkou bylo sobotní odpoledne, které strávil v dívčí společnosti ve Stromovce, oblíbeném cíli zamilovaných dvojic. Pohledný zpěvák ale na čerstvý vzduch nevyrazil se svou novou slečnou, do známého pražského parku jich vzal hned několik. „Vzali jsme koloběžky, vyjeli s fanynkami na předprázdninový výlet a pak zašli do kina na Muže v černém 3,“ prozradil Ben.

„Byl to parádní víkend, s holkama jsem si užil spoustu legrace a být předskokanem na koncertě takové megastar jako je Pitbull pro mě bylo nejen ctí, ale taky úžasným zážitkem,“ dodává Ben. Ten na koncertě nejen zpíval a tančil, ale také z něj pro česko-slovenskou verzi MTV natáčel exkluzivní reportáž pro pořad Backstage. Ten bude mít premiéru v neděli 24. června. 

Saša Šeflová , Super.cz