Jana Fabiánová bude počtvrté měnit příjmení. Super.cz

Jméno změnila jednou, příjmení bude mít čtvrté: Dcera Nadi Urbánkové už v tom má sama hokej

Na příští rok chystá svatbu, takže jsme se zpěvačkou Janou Fabiánovou probírali předsvatební přípravy. Sami jsme zapomněli, že dcera Nadi Urbánkové (✝83) už kdysi vdaná byla, takže nevěstou nebude poprvé. A dostali jsme se i ke změně příjmení.

Původně se zpěvačka jmenovala Linda Nemejovská, s tímto příjmením se také poprvé vdávala. To už ale měla nové křestní jméno. Linda jí nikdy k srdci nepřirostla a maminka jí tehdy řekla, že původně měla být Jana a tak se jí stala na matrice doopravdy.

Čerstvě zasnoubená Jana Fabiánová o partnerovi: Poznali se na Tinderu, vychovává s ním dvě děti ve střídavé péči

"První svatbu jsem stihla velice mladá, ve dvaceti. Ve dvaadvaceti jsem se pak rozvedla. Byl to můj první kluk a nebyli jsme na to připravení. Rozešli jsme se v pohodě jako kamarádi a žádné majetkové vyrovnání jsme řešit nemuseli, protože ani jeden jsme nic neměli," vzpomínala. "Tehdy jsem přijala jeho příjmení Machková," upřesnila.

Kvůli expartnerovi své matky prožila horor a exekutoři jí zabavili majetek. Když nyní zemřel, tak mu Fabiánová odpustila

Příjmení pak změnila na Fabiánovou kvůli tomu, že bude lepší pro svět šoubyznysu. "Bylo to po souhlasu maminky. Inspirovala mě Vlasta Fabiánová, herečka, kterou zbožňuju a moje máma ji taky milovala," vysvětlila. Tohle příjmení si prý nechá i po svatbě. Fabiánové se nechci vzdát, protože už bych si to nepamatovala ani já. Takže budu zřejmě Jana Baťha Fabiánová," uzavřela. 

Saša Šeflová


Časová osa článků