Uhádnete, který dnes již dospělý český zpěvák je na snímku?

Uhádnete, který dnes již dospělý český zpěvák je na snímku? Foto: archiv

Kdo je ten vlasatý klouček? Nástupce Gotta má dnes pleš, obviňovali ho z drog a lásky k mužům

Od dětství se tenhle dnes již dospělý chlapík s úspěchem věnoval cyklistice a chtěl se stát profesionálním závodníkem. Nakonec se vydal na pěveckou dráhu a září v muzikálech. V minulosti ho obviňovali z braní drog a neustále čelil narážkám na svou sexuální orientaci. Uhádnete, kdo je ten roztomilý chlapeček na fotce?

Fanoušci Bohuše Matuše (49) jistě už vědí. Zpěvák, který bývá označován jako jediný možný nástupce Karla Gotta (✝80), protože má neuvěřitelně kvalitní hlas i rozsah, má za sebou vážně pestrou minulost. Věnoval se hodně zpěvu, pití a kouření marihuany, což také přiznal, ale dušuje se, že s tím už přestal.

A nejlepším důkazem toho, že vážně není na chlapečky, je jeho krásná snoubenka Nikolka. Bohuš Matuš dostal loni hlavní roli v muzikálu Kat Mydlář a letos se musel rozhodovat mezi Aidou v Hudebním divadle v Karlíně a Klíčem králů Daniela Landy. Nakonec dal přednost druhé možnosti.

„Obě bych nestíhal. Navíc v Klíči králů půjde o hlavní roli, v níž se budu střídat s Petrem Kolářem. Je to velká výzva,“ tvrdí Bohuš. Před dvěma lety vyměnil manažera a za tu dobu se mu profesní život velmi uklidnil a zlepšil. Má spoustu vystoupení po celé republice, vydal dvě cédéčka a zažívá i čím dál tím větší úspěch i v muzikálech. Vždyť hlavně on vždy alternuje Daniela Hůlku, když onemocní.

V současnosti pracuje na pohádkové desce Pohádky z lesa. Mluveného slova se zhostili Ota Jirák, Uršula Kluková a Jiří Krampol, Matuš se ujal úvodní písně Pohádko má. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků