Tři měsíce po porodu se Nikol Švantnerová poprvé ukázala na módním mole. Super.cz

Tři měsíce po porodu poprvé na módním mole: Nikol Švantnerová předvedla bujný dekolt, ukázala se i v plavkách

Poprvé od porodu dcery Mii, kterou přivedla na svět 17. března, se na módním mole ukázala Nikol Švantnerová (30). A předváděla dokonce plavky. "Přiznám se, že deset kilo jsem nechala rovnou v porodnici," řekla Super.cz Nikol, která přibrala během těhotenství jen něco přes dvanáct kilo.

"Pak jsem ještě hodně rapidně zhubla, myslím, že kojení udělalo své, ale uvědomila jsem si, že bych ráda kojila co nejdéle, takže jsem stravu začala řešit a trochu zase nabrala, což mi naprosto nevadí. Postava je to poslední, co bych řešila. A tady návrháři navíc ocenili, že můžu ty korzety konečně něčím vyplnit," popsala nám své peripetie čerstvá maminka.

Nikol Švantnerová popsala průběh 17hodinového porodu a ukázala poslední fotku s bříškem

Brněnská Fashion Night, kde jsme se s Nikol potkali, byla první příležitosti, kdy vyrazila do společnosti. "Už mi to trošku chybělo, ale na druhou stranu vím, že mi ta práce absolutně neuteče. Čas s dcerou je naprosto vzácný a je pro mě na prvním místě. Nikam nespěchám, zkusila jsem to a až zase něco hezkého přijde, tak přijde. Nebudu to lámat přes koleno," ujistila nás modelka, s níž jsme v našem videu probrali i to, zda s partnerem plánují svatbu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků